3D návrhář pergol a zasklení

Navrhněte si pergolu nebo zasklení terasy tak, jak to chcete mít

 

Máte prostor, kde chcete zbudovat pergolu, terasu nebo je zasklít pomocí posuvného zasklení?

V naší 3D aplikaci se můžete stát architektem.

  • Aplikaci si nemusíte stahovat do počítače ani do jiného zařízení.
  • Otevře se Vám v novém okně prohlížeče.
  • Její používání je jednoduché a úplně zadarmo.
  • Návrh si můžete rozpracovat a dokončit později. Stačí zadat mailovou adresu, kam Vám zašleme odkaz rozpracovaného návrhu.

Návrh si můžete rozpracovat a dokončit později. Stačí zadat mailovou adresu, kam Vám zašleme odkaz rozpracovaného návrhu.

Vstoupit do 3D návrháře


3D návrhář pergol

Ve 3D prostředí si můžete vyhrát s tím, jak chcete, aby Vaše pergola vypadala.

Nejdříve zadáte požadované rozměry pergoly. Následně si už můžete vybírat barvu rámu, materiál na zastřešení a stínění na střechu. Ti z Vás, kdo si přejí, aby jeho pergola byla „energeticky soběstačná, může si na střechu dát třeba solární panely a pergolu elektrifikovat. A co umístění žlabu a svodu? I to si můžete zvolit tak, aby to odpovídalo umístění pergoly.

Kromě toho, že si jednoduše vytvoříte 3D nákresy pergoly, můžete nám svůj nákres odeslat a my Vám Váš návrh naceníme.

Kalkulace

3D návrhář zasklení terasy

Pokud máte představu, že chcete mít na terase zasklenou a zastřešenou pergolu, zkuste si vytvořit 3D návrh Vaší budoucí zasklené terasy.

A je to hračka. Kromě toho, že zadáváte rozměry, vybíráte si materiál na střechu včetně lahůdky v podobě solárních panelů, které z Vaší terasy udělají záložní zdroj elektrické energie, vybíráte si materiál i na zasklení stěn a způsob jejich otevírání. Můžete si zvolit i stínění střechy a prosklených tabulí. Nezapomeňte ani na sítě proti hmyzu.

Takto vytvořený návrh je pro nás skvělým podkladem pro nacenění. Připomínáme, že naše systémy jsou vlastně stavebnicové řešení, které se může realizovat postupně podle Vašich finančních možností.

Kalkulace

3D návrhář posuvného zasklení postavených konstrukcí

Pokud máte na zahradě nebo u domu už postavenou konstrukci a nezáleží na tom, jestli je z hliníku, ze dřeva nebo je to vyzděný stavební otvor, zkuste si udělat návrh posuvného zasklení tohoto prostoru.

Posuvné zasklení má ty výhody, že se otevírací části nevyklápějí do prostoru, ale zasouvají se za sebe. Pokud to Vaše postavená konstrukce dovolí, instalujeme i bezbariérové řešení. Víte o tom, že si můžete vybírat nebo bezpečnostním tvrzeným sklem nebo levnější variantou z dutinkového polykarbonátu?

V aplikaci jednoduše zadáte rozměry Vaší konstrukce a pak už jen vybíráte, kde chcete mít pevné neotevíratelné části, kde chcete mít dveře a jestli chcete rámové nebo bezrámové zasklení.

Zašlete nám Váš návrh a my Vám jeho realizaci naceníme. Už před přesným zaměřením našeho technika tak budete vědět, kolik Vás zasklení posuvným systémem bude stát.

Kalkulace

Produkty

Potřebujete poradit?

Nezávazná poptávka / dotaz

+420

Informace, které Vám předáváme, zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.

Tato stránka je chráněná pomocí reCAPTCHA - Google Ochrana soukromí a Smluvní podmínky


Showroom

MO-BY, s.r.o.
Picassova 1081/5
104 00 Praha 10

Otevírací doba
Po - Čt8:00 - 16: 00
8:00 - 12: 00